Cena netto:
26,61 zł 28,00 zł 28,00 zł
Cena brutto:
32,73 zł 34,44 zł 34,44 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.3 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: kremowy
cena za: sztukę
element zastawy: kubek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Kubek z uchwytem 300 ml | ARIANE, Artisan Coast - Opis:

Porcelanowy kubek o pojemności 300 ml marki Ariane to przedstawiciel rustykalnej serii Artisan Coast. Kremowo-biała, delikatnie karbowana porcelana z brązowymi brzegami ma niesamowity urok wiejskich posiadłości. Znajdzie zastosowanie na każdym stole. Kubek porcelanowy Coast jest idealny dla hoteli, restauracji typu casual i punktów gastronomicznych ceniących urok prostych lecz nieoczywistych rozwiązań. Porcelanowy kubek z uchwytem Coast 300 ml 289802 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kubek z uchwytem 300 ml | ARIANE, Artisan Coast - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kubek z uchwytem 300 ml | ARIANE, Artisan Coast - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny