Cena netto:
9,18 zł 9,67 zł 9,67 zł
Cena brutto:
11,29 zł 11,90 zł 11,90 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 180 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029248025325

Plastikowy lejek - 180 mm | PAVONI, IMB18 - Opis:

Plastikowy lejek IMB18 to produkt włoskiej firmy Pavoni, która dzięki innowacyjności produkcji oraz współpracy z najlepszymi specjalistami w branży cukierniczej, osiągnęła światowy sukces i uzyskała renomę. Lejek został wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe i odporne na zużycie. Produkt może być czyszczony za pomocą zmywarki. Plastikowy lejek to idealne narzędzie do sprawnego przesypywania i przelewania produktów to różnego rodzaju pojemników. Plastikowy lejek IMB18 o średnicy 180 mm prezentowany jest w barwie białej. Produkt polecany jest dla profesjonalnych cukierni, punktów gastronomicznych, jak również domowych kuchni amatorów słodkich wypieków.
Plastikowy lejek - 180 mm | PAVONI, IMB18 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Plastikowy lejek - 180 mm | PAVONI, IMB18 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny