Cena netto:
13,30 zł 14,00 zł 14,00 zł
Cena brutto:
16,36 zł 17,22 zł 17,22 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 530 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
cena za: sztukę

Listwa wspornikowa do GN 530 mm | STALGAST, Standard - Opis:

Listwa wspornikowa o długości 53 centymetrów firmy Stalgast o indeksie 100531 została wykonana ze stali nierdzewnej. Służy ona do montowania pojemników GN w ladach chłodniczych, bemarach, termosach i innych urządzeniach tego rodzaju. Stal nierdzewna gwarantuje odporność produktu na korozję. Listwę można myć w zmywarce gastronomicznej lub ręcznie przy użyciu odpowiednich środków czyszczących.
Listwa wspornikowa do GN 530 mm | STALGAST, Standard - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Listwa wspornikowa do GN 530 mm | STALGAST, Standard - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny