Cena netto:
14,94 zł 15,40 zł 15,40 zł
Cena brutto:
18,38 zł 18,94 zł 18,94 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 340 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
kod EAN: 8711369526118

Łopatka perforowana monoblok 34 cm, stal nierdzewna | HENDI, Kitchen Line - Opis:

Szpatuła perforowana, o numerze katalogowym 526118, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni, o długości 34 centymetrów. Jest produktem idealnie sprawdzającym się w małych i dużych lokalach gastronomicznych - stołówkach, jadłodajniach, barach, lokalach fast-foodowych jak i w domowej kuchni. Konstrukcja z najlepszej jakości stali nierdzewnej zapewnia niewielką wagę, a ergonomiczna rączka gwarantuje pewny chwyt oraz wysoką wytrzymałość na gięcie i temperaturę. Jest odporna na temperatury do 80 stopni Celsjusza. Dzięki monoblokowej konstrukcji pozbawiona jest spawów i zagięć, a także spełnia normy HACCP. Produkt można myć w zmywarkach.
Łopatka perforowana monoblok 34 cm, stal nierdzewna | HENDI, Kitchen Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łopatka perforowana monoblok 34 cm, stal nierdzewna | HENDI, Kitchen Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny