Cena netto:
10,69 zł 12,58 zł 12,58 zł
Cena brutto:
13,15 zł 15,47 zł 15,47 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.25 l
materiał: polipropylen
kolor: półprzeźroczysty

Dzbanek z polipropylenu z miarką o pojemności 250 ml | TOM-GAST, T-126-010 - Opis:

Dzbanek z polipropylenu o pojemności 250 ml to podstawowe narzędzie, które pozwala precyzyjnie odmierzać poszczególne składniki, płyny i musy. Przelewać koktajle, buliony oraz pojedyncze składniki. Wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Wśród wielu akcesoriów szczególnie ważną rolę odgrywają miarki, niezbędne do perfekcyjnego odmierzania proporcji składników. Posiada wyraźnie zaznaczone miary na swojej powierzchni. Dzbanek z polipropylenu o pojemności 250 ml T-126-010 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz wyposażenia stołu. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Dzbanek z polipropylenu z miarką o pojemności 250 ml | TOM-GAST, T-126-010 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Dzbanek z polipropylenu z miarką o pojemności 250 ml | TOM-GAST, T-126-010 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny