Cena netto:
8286,31 zł 10489,00 zł 10489,00 zł
Cena brutto:
10192,16 zł 12901,47 zł 12901,47 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Mikser potrójny do przygotowania shaków | HAMILTON BEACH, HMD400P-CE - Opis:

Potrójny mikser HMD400P-CE, marki Hamilton Beach to profesjonalne urządzenie o wysokiej wydajności. Bardzo łatwe i szybkie w obsłudze, pozwala zaoszczędzić czas personelowi.

Funkcje urządzenia:
  • Optymalna wydajność - doskonały wybór przy dużej liczbie przygotowywanych shaków.
    * Wydajność - silniki o mocy 1/3 KM miksują do dwóch razy szybciej, aby zmaksymalizować wydajność i skrócić czas oczekiwania.
    * Potrójna moc - każdy silnik jest wypoziomowany aby zniwelować wibracje. Wszystkie silniki mają przedłużoną żywotność dzięki uszczelnionym łożyskom samosmarującym.
    * Dwie metody uruchamiania silnika - użytkownik może uruchomić i zatrzymać miksowanie przez umieszczenie kubka w prowadnicy.
Mikser potrójny do przygotowania shaków | HAMILTON BEACH, HMD400P-CE - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Mikser potrójny do przygotowania shaków | HAMILTON BEACH, HMD400P-CE - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny