Cena netto:
4580,90 zł 4822,00 zł 4822,00 zł
Cena brutto:
5634,51 zł 5931,06 zł 5931,06 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Zestaw Master Kombi – silnik, mikser i rózga | DYNAMIC , DY-MF002 - Opis:

Zestaw Master Kombi zawierający silnik Master DY-AC001, mikser AC002, rózga AC003 firmy Dynamic. Sprawdzi się w dużych restauracjach, bistrach oraz w stołówkach i firmach cateringowych. Pozwoli z łatwością miksować, ubijać, mielić i przerabiać na kremy za jednym razem duże ilości produktów. Zestaw Master Kombi DY-MF002 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Zestaw Master Kombi – silnik, mikser i rózga | DYNAMIC , DY-MF002 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw Master Kombi – silnik, mikser i rózga | DYNAMIC , DY-MF002 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny