Cena netto:
23,09 zł 23,80 zł 23,80 zł
Cena brutto:
28,40 zł 29,27 zł 29,27 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 75 mm
szerokość 60 mm
wysokość 30 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kształt: trójkątny
kolor: biały
cena za: sztukę

Miseczka trójkątna o wymiarach 7,5x6x3 cm, biała | RAK, Minimax - Opis:

Miseczka trójkątna o wymiarach 7,5 x 6 x 3 cm z białej porcelany o gładkiej powierzchni. Jest to jeden z elementów należącego do wielkiej rodziny Rak Porcelain - uznanej na całym świecie marki, pochodzącej z Emiratów Arabskich, którą wybierają najlepsi szefowie kuchni oraz menadżerowie restauracji, kawiarni, sal weselnych oraz bufetów. Idealnie biała barwa i łatwa w czyszczeniu powierzchnia sprawia, że jest to uniwersalny produkt, który wpasuje się nie tylko w ekskluzywne wnętrza ale również w nowoczesne i domowe pomieszczenia. Miseczka trójkątna o wymiarach 7,5 x 6 x 3 cm R-MNTD01-6 RAK dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Opakowanie zawiera 6 sztuk.
Miseczka trójkątna o wymiarach 7,5x6x3 cm, biała | RAK, Minimax - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Miseczka trójkątna o wymiarach 7,5x6x3 cm, biała | RAK, Minimax - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny