Cena netto:
111,06 zł 148,05 zł 148,05 zł
Cena brutto:
136,60 zł 182,10 zł 182,10 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 75 mm
średnica: 80 mm
pojemność: 0.05 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał:
  • drewno
  • melamina
kształt: okrągły
kolor:
  • brązowy
  • czarny
cena za: komplet

Zestaw 3 miseczek z czarnej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon - Opis:

Zestaw składający się z 3 misek z czarnej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami. Komplet należący do linii Moon, stworzony z niezawodnej oraz elegancko wyglądającej melaminy, która dzięki swojej fakturze bywa często porównywana z porcelaną. Produkt, który harmonicznie współgra z wystrojem oraz wyposażeniem każdego wnętrza restauracji, hotelu, sali bankietowej czy bufetu do serwowania i ekspozycji słodkich i słodkich przekąsek, bakalii oraz innych produktów spożywczych. Miski można myć w zmywarce. Nie zaleca się podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach oraz stawiania na innych źródłach ciepła.
Zestaw 3 miseczek z czarnej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw 3 miseczek z czarnej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny