Cena netto:
259,20 zł 324,00 zł 324,00 zł
Cena brutto:
318,82 zł 398,52 zł 398,52 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 100 mm
rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
materiał: stal nierdzewna
pokrywa w komplecie: nie
uchwyty: nie

Blacha ze stali nierdzewnej do przechowywania próżniowego GN 1/1 100 mm MULTI.Day Tray | UNOX, Vacuum.100 - Opis:

Blacha ze stali nierdzewnej do przechowywania próżniowego GN 1/1 100 mm Vacuum.100 Unox TG111 to specjalny pojemnik, który umożliwia gotowanie oraz przechowywanie jedzenia przez okres do 72 godzin. Dzięki temu produktowi, możesz gotować jak zawsze, używając otwartego pojemnika UNOX MULTI.Day Tray. Po zakończeniu gotowania, pojemnik można uszczelnić za pomocą opatentowanego urządzenia MULTI.Day HOT VACUUM, a następnie umieścić w urządzeniu EVEREO®, bez konieczności schładzania jedzenia. EVEREO® pozwala na przechowywanie jedzenia w temperaturze serwowania przez okres do 72 godzin, co pozwala na szybkie podanie jedzenia w ciągu kilku sekund, gdy jest potrzebne.

Przechowywanie jedzenia w temperaturze serwowania przy użyciu pojemnika UNOX MULTI.Day Trays i urządzenia EVEREO® MULTI.Day pozwala na uniknięcie proliferacji bakterii w gotowanych posiłkach (czyli szybkiego wzrostu ilości bakterii co może prowadzić do rozwoju chorób związanych z zatruciami pokarmowymi lub innymi infekcjami bakteryjnymi. W przypadku żywności, bakterie mogą namnażać się bardzo szybko, szczególnie w temperaturze pokojowej, co prowadzi do pogorszenia jakości żywności i zwiększonego ryzyka zarażenia. Dlatego ważne jest, aby przechowywać żywność w odpowiedniej temperaturze i czasie, aby uniknąć tzw. proliferacji bakterii).
Jedzenie, które ma być przechowywane, musi być przygotowane i gotowane zgodnie z procedurami bezpieczeństwa żywności. Przed gotowaniem i przechowywaniem, należy prawidłowo zdezynfekować pojemniki UNOX MULTI.Day oraz ich pokrywy (20 minut, 120°C, 100% para lub 5 minut, 180°C, 40% para). Przed podaniem, należy odrzucić wszystko, co wydaje się podejrzane w wyglądzie lub zapachu.

Pojemniki UNOX MULTI.Day Tray są wytrzymałe i wykonane z grubej stali nierdzewnej, co gwarantuje ich odporność na zużycie i wyjątkową wydajność w każdej temperaturze. Silikonowe uszczelki pokryw i zawór ze stali nierdzewnej zapewniają szczelne zamknięcie na długi czas.
Blacha ze stali nierdzewnej do przechowywania próżniowego GN 1/1 100 mm MULTI.Day Tray | UNOX, Vacuum.100 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Blacha ze stali nierdzewnej do przechowywania próżniowego GN 1/1 100 mm MULTI.Day Tray | UNOX, Vacuum.100 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny