Wyposażenie kuchni UNOX

“Wierzymy, że udany biznes jest zarówno nauką, jak i pasją” – to zdanie wypowiedział Enrico Franzolin, czyli założyciel marki UNOX, który jest jednym z liderów na rynku, którzy zajmują się produkcją profesjonalnych urządzeń i sprzętów gastronomicznych. Firma powstała w 1990 roku, a pierwszym zaprezentowanym produktem był nowoczesny piekarnik, który przeznaczony był do pieczenia mrożonych rogalików i chleba. UNOX zastosował innowacyjną technologię AIR.MaxiTM, która umożliwia równomierną dyfuzję powietrza w urządzeniu, a to wszystko dzięki wielu wentylatorom. Firma niezwykła wagę przykłada do regularnej i stałej optymalizacji swoich urządzeń, które są cały czas modernizowane i wyposażone w dodatkowe funkcję. UNOX podczas produkcji korzysta z nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają im tworzenie wydajnych i zaawansowanych piecy, które zastosowanie znajdą w każdej profesjonalnej kuchni – w restauracji, barze, stołówce, hotelowej kuchni, pizzerii oraz w innych lokalach gastronomicznych. W tym momencie UNOX posiada biura i oddziały sprzedaży w 34 krajach. Swoje produkty dystrybuuje natomiast w aż 130 państwach na całym świecie.

Czytaj więcej >

Piece konwekcyjno – parowe UNOX

Najbardziej popularnymi produktami firmy UNOX są piece konwekcyjno – parowe, które są dostępne w wielu różnych formach i wariantach, aby każdy mógł znaleźć optymalne rozwiązanie dla swojego lokalu gastronomicznego. Te urządzenia są niezwykłe, gdyż umożliwiają sprawne i szybkie przygotowywanie posiłków dla klientów. Są to produkty, które producent rekomenduje profesjonalnym lokalom gastronomicznym oraz hotelom i firmom cateringowym. Większość urządzeń została wyposażona w intuicyjne panele dotykowego, które umożliwiają łatwe i szybkie korzystanie z pieca. To, co wyróżnia te urządzenia, to system AIR.Maxi, który zapewnia równomierną dyfuzję powietrza wewnątrz komory pieca. To wszystko dzięki automatycznej zmianie kierunków obrotów wentylatorów, która wymusza konwekcję powietrza. Każdy piec został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które są odporne na urazy mechaniczne, korozję, szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz wysoką temperaturę. Takie rozwiązanie sprawia, że raz zakupiony piec posłuży nam przez wiele, wiele lat. Większość piecykonwekcyjno – parowych UNOX została wyposażona w system Rotor.Klean, który pozwala na automatyczne czyszczenie urządzenia. Co więcej, te modele posiadają również specjalny zbiornik, w którym zbierają się środki myjące.

Piece UNOX

W swojej ofercie firma posiada również wiele gadżetów i akcesoriów, które są niezwykle przydatne podczas codziennej pracy w kuchni. Są to m.in.: ruszty, blachy wypiekowe, blachy aluminiowe, siatki na frytki, blachy, czy podstawy pod piec. W naszym sklepie znajdą Państwo również profesjonalne artykuły higieniczne, czyli środki czyszczące UNOX, które umożliwiają utrzymanie pieca konwekcyjno – parowego w czystości i dobrej kondycji. Jeżeli są Państwo zainteresowani piecami UNOX lub innymi produktami tej firmy, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która znajduje się na stronie sklepu Gastromania.