Cena netto:
107,77 zł 111,10 zł 111,10 zł
Cena brutto:
132,56 zł 136,65 zł 136,65 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 400 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor:
  • inox
  • zielony
kod EAN: 8711369843949

Nóż szefa kuchni 40 cm | HENDI, Green Line - Opis:

Nóż szefa kuchni z serii Green Line, o numerze katalogowym 843949, znanego i cenionego na całym świecie producenta wyposażenia gastronomicznego Hendi, z serii Profi Line, długości całkowitej 40 centymetra oraz długości ostrza 26 centymetrów. Nóż posiada profilowaną rączkę w kolorze zielonym wykonaną z innowacyjnego tworzywa Santoprene, cechującego się lepszą niż zwykły polipropylen przyczepnością. Posiada ostrze wykonane z jednego kawałka najwyższej jakości stali nierdzewnej o specjalistycznej strukturze, stopu węglowo-molibdenowo-wanadowego, o dużej twardości oraz odpowiedniej elastyczności. Ostrze posiada wklęsły szlif, co znacznie ułatwia pracę, oraz krawędzie ostrzone pod kątem 35 stopni. Nóż może być zmywany w zmywarce oraz dezynfekowany. Dzięki rękojeści w kolorze zielonym jest doskonale widoczny na powierzchni roboczej. Doskonale sprawdzi się w każdej restauracji, jadłodajni czy cukierni.
Nóż szefa kuchni 40 cm | HENDI, Green Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż szefa kuchni 40 cm | HENDI, Green Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny