Noże ze stali walcowanej do krojenia w asortymencie Gastromania.pl

Noże ze stali walcowanej do krojenia to produkty naprawdę uniwersalne, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Dotyczy to zarówno profesjonalnych lokali gastronomicznych, jak i gospodarstw domowych. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo noże walcowane do krojenia, które zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Jest to m.in. stal nierdzewna, polietylen, polipropylen, stal chromowana, tworzywo sztuczne, stal chromowo-molibdenowa, stal molibdenowo-wanadowa oraz stal chromowo-molibdenowo-wanadowa.

Czytaj więcej >

Dlaczego noże walcowane do krojenia są tak uniwersalne?

Noże walcowane do krojenia mają szereg zastosowań. Świetnie sprawdzą się do krojenia owoców i warzyw, surowego mięsa, nabiału, pieczywa, wędlin, surowego drobiu, owoców morza oraz innych produktów spożywczych. Każdy model został wyposażony w niezwykle ostre ostrze. Do produkcji noży zastosowano metodę walcowania, co oznacza, że stal jest poddawana mniejszej liczbie procesów cieplnych. W efekcie charakteryzuje się trwałością i dużą odpornością na pęknięcia, zarysowania i inne urazy mechaniczne.

Dodatkowo wszystkie noże walcowane do krojenia mają bardzo wygodną, ergonomiczną rękojeść, która stabilnie leży w dłoni i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w trakcie pracy.

Noże ze stali walcowanej do krojenia i inne artykuły dla profesjonalnej gastronomii

Noże ze stali walcowanej do krojenia to nie wszystko, co możemy zaoferować naszym klientom! W asortymencie Gastromania.pl dostępne są również inne przybory kuchenne, innowacyjne urządzenia, meble i akcesoria oraz gadżety dla profesjonalnej gastronomii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwość, to zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i w tym czasie pozostajemy do dyspozycji! Życzmy udanych zakupów!