Cena netto:
57,15 zł 60,16 zł 60,16 zł
Cena brutto:
70,29 zł 74,00 zł 74,00 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 175 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor:
  • inox
  • niebieski
cena za: sztukę

Nóż kuchenny z ząbkami 310 mm, niebieski – HACCP | STALGAST, 225314 - Opis:

Nóż kuchenny z ząbkami o długości 31 centymetrów firmy  Stalgast należący do linii noży HACCP o indeksie 225314 został wyposażony w świetnie dopasowaną zarówno do dłoni, jak i do ostrza rękojeść w kolorach dopasowanych do wymagań systemu HACCP a także na stoiskach sklepowych z rybami. Kolor niebieski noża oznacza iż jest on przeznaczony jest do pracy z surową rybą. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej o świetnej giętkości i dobrych właściwości tnących. Nóż znajdzie zastosowanie w kuchniach, pensjonatach, kuchniach hotelowych, stołówkach i innych punktach gastronomicznych przestrzegających systemu HACCP a także na stoiskach sklepowych z rybami. Ponadto ostrze to jest trwałe i odporne na złamanie. Niebieski nóż z ząbkami Stalgast 225314 można myć w zmywarkach gastronomicznych lub wyparzarkach. Produkt zgodny z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego numer 1935/2004 dotyczącym wyrobów i materiałów dopuszczonych do pracy z żywnością.
Nóż kuchenny z ząbkami 310 mm, niebieski – HACCP | STALGAST, 225314 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż kuchenny z ząbkami 310 mm, niebieski – HACCP | STALGAST, 225314 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny