Promocja
Bestseller
Cena netto:
7,86 zł 8,02 zł 8,02 zł
Cena brutto:
9,67 zł 9,86 zł 9,86 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 70 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor:
  • inox
  • niebieski
cena za: sztukę

Nóż do bułek i bagietek 7 cm | STALGAST, 250012 - Opis:

Nóż do bułek, marki Stalgast, o indeksie: 250012. Długość ostrza wynosi 8,5 cm. Profesjonalny nóż z kolorowym uchwytem, o falowanym ostrzu, które zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Można myć w zmywarce oraz wyparzać. Przeznaczony do krojenia bułek i bagietek. Idealnie sprawdzi się w każdej restauracji, piekarni, punktach handlowych i stoiskach sklepowych z pieczywem a także na stołach śniadaniowych i bufetach szwedzkich.
Nóż do bułek i bagietek 7 cm | STALGAST, 250012 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż do bułek i bagietek 7 cm | STALGAST, 250012 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny