Cena netto:
48,74 zł 51,30 zł 51,30 zł
Cena brutto:
59,94 zł 63,10 zł 63,10 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor: żółty
kod EAN: 8029859028920

Nożyk do nacinania chleba i bagietek - CUTTER14 | MARTELLATO, Bread Cutters - Opis:

Nożyk do nacinania chleba i bagietek CUTTER14 to produkt włoskiej, innowacyjnej firmy Martellato, który został stworzony z myślą o piekarniach, punktach gastronomicznych, jak również domowych kuchniach amatorów wypieków. Nożyk został wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość artykułu. Ergonomiczna, żółta rączka w kształcie pistoletu pozwala na szybkie i precyzyjne wykonywanie nacięć. Nożyk do nacinania chleba i bagietek CUTTER14 posiada specjalną klamrę, która pozwala indywidualnie dobierać rozmiar ostrza.
Nożyk do nacinania chleba i bagietek - CUTTER14 | MARTELLATO, Bread Cutters - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nożyk do nacinania chleba i bagietek - CUTTER14 | MARTELLATO, Bread Cutters - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny