Cena netto:
38,41 zł 39,60 zł 39,60 zł
Cena brutto:
47,24 zł 48,71 zł 48,71 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 490 mm
materiał:
  • stal nierdzewna
  • polipropylen
kolor:
  • inox
  • czarny
cena za: sztukę
kod EAN: 8711369842904

Nóż do szynki/kebaba Standard 35 cm, czarny | HENDI, Kitchen Line - Opis:

Nóż do szynki i kebaba marki Hendi z cenionej przez profesjonalistów na całym świecie serii produktów gastronomicznych Kitchen Line, o numerze katalogowym 842904, długości całkowitej wynoszącej 49 centymetrów, oraz długości ostrza 35 centymetrów. Nóż wykonany został z niezwykłą precyzją oraz przy użyciu innowacyjnych tworzyw – ostrze wykonane jest z jednego kawałka wyjątkowo twardej, kutej, nierdzewnej stali, dzięki czemu długo zachowuje żywotność842904 doskonale nadaje się do krojenia pożywienia w każdej kuchni – czy domowej, czy w dużym barze lub restauracji. Produkt może być zmywany w zmywarkach.
Nóż do szynki/kebaba Standard 35 cm, czarny | HENDI, Kitchen Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż do szynki/kebaba Standard 35 cm, czarny | HENDI, Kitchen Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny