Cena netto:
27,65 zł 35,00 zł 35,00 zł
Cena brutto:
34,01 zł 43,05 zł 43,05 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor:
  • inox
  • czarny

Uniwersalna obieraczka z ząbkowanym ostrzem, czarna | VICTORINOX, Swiss Classic - Opis:

Obieraczka kuchenna, szwajcarskiej marki Victorinox. Posiada poziome ostrze wykonane z aluminium i rękojeść z wytrzymałego tworzywa sztucznego z czarnym kolorze. Znajdzie zastosowanie podczas obierania jarzyn w każdej kuchni restauracyjnej, hotelowej, stołówce a także w domu.
Uniwersalna obieraczka z ząbkowanym ostrzem, czarna | VICTORINOX, Swiss Classic - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Uniwersalna obieraczka z ząbkowanym ostrzem, czarna | VICTORINOX, Swiss Classic - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny