Cena netto:
30,65 zł 32,27 zł 32,27 zł
Cena brutto:
37,69 zł 39,69 zł 39,69 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 119 mm
szerokość 395.5 mm
wysokość 13 mm
materiał: poliwęglan
kolor: pomarańczowy
kod EAN: 8051085048434

Podstawa pojemnika do przechowywania ciast i pralin VGEL03, pomarańczowa | SILIKOMART, I-Gloo - Opis:

Podstawa pojemnika do przechowywania ciast, ciastek, deserów i pralin VGEL03 w kolorze pomarańczowym o wymiarach 119×395×13 mm, z serii I-Gloo produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Produkt wykonany jest z poliwęglanu idealnie nadającego się do przechowywania, mrożenia i na wystawę. Opakowania są odporne, wytrzymałe na uderzenia i nie tracą swoich kształtów nawet poniżej -60°C. Doskonale nadają się do szybkoschładzarek (blast chiller) i zamrażarek szokowych. Istnieje możliwość układania pojemników piętrowo. Podstawa pojemnika do przechowywania ciast i pralin sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym, lodziarni, cukierni, kawiarni, a także w domu.
Podstawa pojemnika do przechowywania ciast i pralin VGEL03, pomarańczowa | SILIKOMART, I-Gloo - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Podstawa pojemnika do przechowywania ciast i pralin VGEL03, pomarańczowa | SILIKOMART, I-Gloo - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny