Cena netto:
79,80 zł 84,00 zł 84,00 zł
Cena brutto:
98,15 zł 103,32 zł 103,32 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 17 mm
średnica: 255 mm
do indukcji: tak

Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum - Opis:

Patelnia do naleśników wykonana z aluminium pokrytego teflonem – trzywarstwową powłoką nieprzywierającą, o średnicy: 25,5/21,5 cm, wysokości: 1,7 cm oraz o indeksie: 032260. Idealna dla profesjonalnych kuchni gastronomicznych, stołówek, restauracji oraz użytku domowego. Patelnia nieprzywierająca Stalgast 032260, jest przeznaczona do smażenia na kuchenkach i taboretach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Posiada rączkę stalową wykonaną ze stali epoksydowej, zapewniającą wysoką wytrzymałość termiczną. Powierzchnia patelni jest łatwa w utrzymaniu czystości. Naczynie idealnie nadaje się do smażenia naleśników czy omletów. Podczas użytkowania patelni *032260, należy pamiętać o używaniu przyborów z drewna, silikonu lub innego tworzywa sztucznego – w żadnym wypadku ze stali aby uniknąć zarysowań na powłoce. Po zakończeniu pracy patelnię należy każdorazowo umyć wykorzystując ogólnie dostępne środki do mycia przeznaczone do stali szlachetnej. Nie należy jej myć w zmywarkach.
Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny