Cena netto:
110,97 zł 114,40 zł 114,40 zł
Cena brutto:
136,49 zł 140,71 zł 140,71 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 50 mm
średnica: 280 mm
pojemność: 3.6 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
kształt: okrągły
do indukcji: tak
powłoka: brak
kod EAN: 8711369835531

Patelnia bez pokrywki o średnicy 28 cm, 3,6 l | HENDI, Profi Line - Opis:

Patelnia bez pokrywki marki Hendi z cenionej przez profesjonalistów i amatorów kuchni serii Profi Line o numerze katalogowym 835531 o średnicy 28 centymetrów, wysokości 5 centymetrów, grubości ścianki 0,7 milimetra i pojemności 3,6 litra. Wykonana z doskonałej jakościowo nierdzewnej satynowanej stali chromowo - niklowej 18/10. Posiada trójwarstwowe dno typu "sandwich" formowane przy użyciu najnowszej technologii impact bonding, która gwarantuje wysoką odporność na korozję i doskonały współczynnik rozprowadzania i przewodzenia ciepła dzięki czemu potrawy zachowają pełnie smaku i wartości odżywczych. Patelnia posiada długi, wygodny i nienagrzewający się uchwyt ze stali nierdzewnej. Idealna zarówno dla profesjonalnych i amatorskich zastosowań gastronomicznych znakomicie sprawdza się w jadłodajniach, cukierniach, stołówkach jak i również w domowej kuchni. Ze względu na swoje właściwiości może być używana na kuchenkach ceramicznych, elektrycznych, gazowych i indukcyjnych. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej producent zapewnia również możliwość mycia produktu w zmywarkach.
Patelnia bez pokrywki o średnicy 28 cm, 3,6 l | HENDI, Profi Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia bez pokrywki o średnicy 28 cm, 3,6 l | HENDI, Profi Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny