Cena netto:
269,08 zł 277,40 zł 277,40 zł
Cena brutto:
330,97 zł 341,20 zł 341,20 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 695 mm
średnica: 355 mm
materiał: stal węglowa
powierzchnia: gładka
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: nie

Wok ze stali węglowej o średnicy 33,5 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Opis:

Wok Carbon Plus o średnicy 33,5 cm z linii Carbon producenta De Buyer to idealne narzędzie dla szefów kuchni oraz ich kucharzy. Wykonany jest w stu procentach ze stali węglowej. Nitowana rączka ma miejsce na haczyk, aby powiesić wok. Szeroki kształt woka sprawia, że idealnie nadaje się do smażenia potraw azjatyckich. Wok nie nadaje się do mycia w zmywarkach ale można go używać do każdego typu kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Należy natłuścić po użyciu. Wok Carbon Plus 33,5 cm D-5114-35 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia profesjonalnej kuchni na rynku hotelowym, restauracyjnym oraz barowym. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę.
Wok ze stali węglowej o średnicy 33,5 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wok ze stali węglowej o średnicy 33,5 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny