Cena netto:
31,35 zł 33,00 zł 33,00 zł
Cena brutto:
38,56 zł 40,59 zł 40,59 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 236 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: stal nierdzewna
cena za: sztukę
element zestawu sztućców: nóż
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Nóż do steków 236 mm | PINTINOX, Millenium - Opis:

Nóż do steków o długości 236 mm włoskiego producenta Pinitox to przedstawiciel kolekcji Millenium. Seria sztućców ze stali nierdzewnej jest odporna, a w połączeniu z klasyczną formą sprawdzi się w każdym miejscu. Nóż do steków ze stali nierdzewnej jest skierowany do restauracji i hoteli oraz do klubów, barów i lokali cateringowych. Świetnie sprawdzi się do codziennego użytku w gospodarstwie domowym. Nóż do steków Millenium 236 mm 305141 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Nóż do steków 236 mm | PINTINOX, Millenium - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż do steków 236 mm | PINTINOX, Millenium - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny