Forma do ciast i deserów - stokrotka 1500 ml, 220×50 mm | SILIKOMART, Primavera 3D

28.338.13.0065


  • 104,34 zł z VAT 84,81 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 50 mm
ilość pól 1 szt.
materiał: silikon
pojemność 1.5 l
średnica 220 mm

Forma do ciast i deserów - stokrotka 1500 ml, 220×50 mm | SILIKOMART, Primavera 3D - Opis

Silikonowa forma do ciast i deserów stokrotka – Primavera 3D o wymiarach 220×50 mm i pojemności 1500 ml z serii 3D Design produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Forma umożliwia wykonanie trójwymiarowych, okrągłych ciast i deserów o kształcie kwiatka (stokrotka). Pozwala uzyskać eleganckie, oryginalne produkty – idealne dla cukierni, kawiarni, lokali gastronomicznych, firm cateringowych oraz dla domu. Doskonale sprawdzi się na wystawnych przyjęciach, bankietach i kinderbalach. Forma do ciast i deserów 28.338.13.0065 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i świetnie nadaje się do użycia w piekarniku, mikrofalówkach, lodówkach, zamrażarkach czy zmywarkach. Wykonanie z najwyższej jakości silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma do ciast i deserów - stokrotka 1500 ml, 220×50 mm | SILIKOMART, Primavera 3D - Opinie klientów

Forma do ciast i deserów - stokrotka 1500 ml, 220×50 mm | SILIKOMART, Primavera 3D - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do ciast i deserów - stokrotka 1500 ml, 220×50 mm | SILIKOMART, Primavera 3D - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma do ciast i deserów - stokrotka 1500 ml, 220×50 mm | SILIKOMART, Primavera 3D

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.