Cena netto:
7,94 zł 8,10 zł 8,10 zł
Cena brutto:
9,77 zł 9,96 zł 9,96 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 65 mm
pojemność: 1.7 l
rozmiar GN: GN 1/4 (265x162 mm)
materiał: poliwęglan
kolor: biały

Pojemnik z białego poliwęglanu GN 1/4 65 mm | STALGAST, Standard - Opis:

Pojemnik gastronomiczny GN 1/4 marki Stalgast wykonany z białego polipropylenu nie absorbującego smaków i zapachów. Produkt o długości 25,6 cm, szerokości 16,4 cm i wysokości 6,5 cm z pewnością znajdzie miejsce w każdej restauracji, punkcie gastronomicznym, hotelu, szpitalu, stołówce, firmie cateringowej oraz zakładzie masarskim i innych zakładach przetwórstwa żywności. Jedną z wielu zalet tego artykułu to jego odporność termiczna — jest w stanie wytrzymać temperatury z zakresu od -40 do nawet +99 stopni Celsjusza. Pojemnik o rozmiarze GN 1/4 daje możliwość stosowania pokryw z polipropylenu. Dzięki tym cechom będziesz cieszył się tym produktem przez bardzo długi czas. Z artykułu o pojemności 1,7 l z chęcią będzie korzystał każdy pracownik firm gastronomicznych, szef kuchni czy kucharz. Pojemnika nie należy stosować w piecach konwekcyjno-parowych i bemarach. Odpowiedni do sztaplowania, używania w kuchenkach mikrofalowych i mycia w zmywarkach.
Pojemnik z białego poliwęglanu GN 1/4 65 mm | STALGAST, Standard - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pojemnik z białego poliwęglanu GN 1/4 65 mm | STALGAST, Standard - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny