Cena netto:
48,45 zł 57,00 zł 57,00 zł
Cena brutto:
59,59 zł 70,11 zł 70,11 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
wycięcie na łyżkę: nie

Pokrywa standardowa GN 1/1 | TOM-GAST, Prix - Opis:

Pokrywa standardowa wysokiej jakości Prix o wymiarach 53x32,5 cm producenta TOM-GAST to wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 pokrywa do pojemnika GN 1/1 Prix TOM-GAST. Pokrywa standardowa nadaje się do podgrzewaczy, bemarów, lad chłodniczych, itp. Nadaje się do każdego typu restauracji, hoteli czy barów dbających o dobre przechowywanie i przygotowywanie potraw. Grubość blachy wynosi 0,8-1,2 mm. Pokrywka GN nie wygina się w piecach za sprawą wzmocnionych rantów i krawędzi. Pokrywa jest zgodna z normą EN. Nadaje się do mycia w zmywarce. Pokrywa wysokiej jakości Prix 53x32,5 cm VL-11001 produkcji firmy TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę.
Pokrywa standardowa GN 1/1 | TOM-GAST, Prix - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywa standardowa GN 1/1 | TOM-GAST, Prix - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny