Cena netto:
17,01 zł 17,90 zł 17,90 zł
Cena brutto:
20,92 zł 22,02 zł 22,02 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
rozmiar GN: GN 1/3 (325x175 mm)
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
uszczelka: nie
wycięcie na uchwyty: tak
wycięcie na łyżkę: nie

Pokrywka nierdzewna do pojemników GN 1/3 z wycięciem na uchwyty | STALGAST, Standard - Opis:

Pokrywa do pojemników gastronomicznych z wycięciem na uchwyty o wymiarze GN 1/3 (325x175 mm) i indeksie 133000. Pokrywka została wykonana ze stali nierdzewnej. Pasuje do wszystkich pojemników stalowych z uchwytem produkcji Stalgast o podanym rozmiarze. Wycięcie na rączki lub łyżkę jest idealnie umiejscowione co zwiększa ergonomię korzystania z pokrywki. Pokrywa może być myta zarówno ręcznie jak i przy użyciu zmywarek gastronomicznych. Pokrywa przyda się w restauracjach, hotelach oraz barach z jedzeniem typu fastfood. Wygodna rączka ułatwia otwieranie i zamykanie pojemników. Producent deklaruje zgodność pokrywy z rozporządzeniem numer 1935/2004 PE dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Pokrywka nierdzewna do pojemników GN 1/3 z wycięciem na uchwyty | STALGAST, Standard - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywka nierdzewna do pojemników GN 1/3 z wycięciem na uchwyty | STALGAST, Standard - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny