Cena netto: 10,35 zł
Cena brutto: 12,73 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
temperatura minimalna: -40 °C
temperatura maksymalna: 99 °C
rozmiar GN: GN 1/4 (265x162 mm)
materiał: poliwęglan
kolor: przeźroczysty

Pokrywa z poliwęglanu szczelna GN 1/4 | TOM-GAST, M2-14002 - Opis:

Pokrywa szczelna GN 1/4 wykonana z najlepszej jakości przezroczystego poliwęglanu. Zakres temperatur dla pokrywy waha się od -40˚C do +99˚C. Specjalna konstrukcja i mocne klipsy sprawiają, że pokrywa stabilnie utrzymuje się na pojemniku. Idealna do transportu oraz magazynowania produktów żywnościowych. Pokrywa szczelna GN 1/4 M2-14002 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz wyposażenia stołu. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Pokrywa z poliwęglanu szczelna GN 1/4 | TOM-GAST, M2-14002 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywa z poliwęglanu szczelna GN 1/4 | TOM-GAST, M2-14002 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny