Cena netto:
20,27 zł 20,90 zł 20,90 zł
Cena brutto:
24,93 zł 25,71 zł 25,71 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
rozmiar GN: GN 1/3 (325x175 mm)
materiał: poliwęglan
kolor: przeźroczysty
uszczelka: nie
wycięcie na uchwyty: nie
wycięcie na łyżkę: nie
kod EAN: 8711369864135

Pokrywka z poliwęglanu do GN 1/3 | HENDI, Profi Line - Opis:

Poliwęglanowa pokrywka do pojemników GN GN 1/3 znanego i cenionego na całym świecie producenta profesjonalnego wyposażenia dla gastronomii Hendi, z serii Profi Line, o numerze katalogowym 864135. Pokrywka wykonana w całości z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa - przezroczystego poliwęglanu. Posiada łagodne krawędzie pomagające utrzymać czystość oraz solidnie wzmocnione narożniki zapewniające stabilność. Pokrywki mogą być układane na sobie pionowo - piętrowane. Produkt Hendi 864135 może być używany w temperaturach od -40 stopni Celsjusza do 99 stopni Celsjusza, dzięki czemu znajduje swoje zastosowanie w kuchenkach mikrofalowych, bemarach czy podgrzewaczach a także w lodówkach. Pokrywki Hendi sprawdzą się doskonale w każdej kuchni - zarówno tej domowej jak i profesjonalnej.
Pokrywka z poliwęglanu do GN 1/3 | HENDI, Profi Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywka z poliwęglanu do GN 1/3 | HENDI, Profi Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny