Cena netto: 13,30 zł
Cena brutto: 16,36 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 80 mm
ilość w komplecie: 5 szt.
materiał: polipropylen
kolor: biały
cena za: komplet

Pokrywka z polipropylenu o średnicy 8 cm – komplet 5 sztuk | WECK, Keep Fresh - Opis:

Pokrywka do szklanych naczyń znanej marki Weck o numerze katalogowym WE-K80, średnicy 8 cm. Cechy produktu: ciekawy design, wykonanie z wysokiej jakości polipropylenu. Pokrywki sprzedawane są tylko w opakowaniach zbiorczych po 5 sztuk. Cena podana na stronie jest ceną za komplet 5 sztuk pokrywek. Można je myć w zmywarkach.
Pokrywka z polipropylenu o średnicy 8 cm – komplet 5 sztuk | WECK, Keep Fresh - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywka z polipropylenu o średnicy 8 cm – komplet 5 sztuk | WECK, Keep Fresh - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny