Cena netto:
1,48 zł 1,51 zł 1,51 zł
Cena brutto:
1,82 zł 1,86 zł 1,86 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 56 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
powierzchnia: satynowa
kolor: złoty
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak

Zakrętka do szklanych naczyń, średnica: 5,6 cm | BORMIOLI ROCCO, Quattro Stagioni - Opis:

Zakrętka do szklanych naczyń włoskiej firmy Bormioli Rocco o indeksie 400589. Przedstawiana zakrętka pasuje do modeli: 400581, 400582. Zakrętka posiada 8,6 centymetra średnicy. Przydatna wszędzie tam gdzie stosuje się stylowe słoiki i kubki produkcji Bormioli Rocco z serii Quatro Stagioni. Producent zapewnia, że ten produkt jest zgodny z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym kontaktu materiałów i wyrobów z żywnością. Towar sprzedawany w ilościach kartonowych – 6 szt w opakowaniu. Cena widoczna na naszej stronie dotyczy jednej szt.
Zakrętka do szklanych naczyń, średnica: 5,6 cm | BORMIOLI ROCCO, Quattro Stagioni - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zakrętka do szklanych naczyń, średnica: 5,6 cm | BORMIOLI ROCCO, Quattro Stagioni - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny