Pokrywy do wkładów do kąpieli wodnej dostępne dla większości produktów, ale sprzedawane oddzielnie. Dobór ułatwia oznaczenie serii i modeli oraz weryfikacja rozmiarów. Wybierając wkłady w naszym sklepie, pasujące pokrywki znajdziesz już na kartach artykułów, w sekcji „produkty skojarzone”. Poza tym zawsze służymy pomocą – prosimy o wiadomość/telefon. Tak jak wkłady, wszystkie pokrywy są wykonane ze stali nierdzewnej i pochodzą od znanych w gastronomii producentów m.in. niemieckiej marki Contacto. Polecamy i zapraszamy!

Czytaj więcej >

Pokrywy do wkładów do kąpieli wodnej – kryteria wyboru

Pokrywy można dobrać do większości wkładów dostępnych w ofercie. Osobom, które kupiły dany produkt, proponujemy przejść na jego kartę: pod opisem zamieszczamy link do pasującej pokrywy („produkt skojarzony”). Oferujemy głównie wkłady do garnków marki Contacto – przy każdym artykule znajduje się informacja o serii i numer modelu, np. seria A lub model 3036/050. Tych samych oznaczeń trzeba szukać w specyfikacji pokrywy, a do tego warto sprawdzić rozmiary. Większość pokryw (poza rozmiarem) nie różni się od siebie: standardowo mają „wywinięty” rant (wchodzą więc szczelnie do wkładu) oraz są wyposażone w okrągły lub długi uchwyt.

Praktyczne i solidne akcesoria do gotowania w kąpieli wodnej

Materiałem do produkcji akcesoriów do gotowania w kąpieli wodnej z naszej oferty jest stal nierdzewna. Powierzchnia pokrywy zwykle jest satynowana, czyli matowa, z lekko chropowatą strukturą, dzięki czemu „ukrywa” wszelkie drobne ślady codziennego użytkowania i łatwiej utrzymać ją w czystości. Materiał jest szlachetny – to stal 18/10, czyli wysoce odporna na korozję i kwasy, higieniczna, praktyczna, która jednocześnie równomiernie rozprowadza ciepło i zapobiega przywieraniu.

Polecamy również pozostałe produkty z naszej oferty: wkłady, garnki gastronomiczne i przybory. Z nami całe wyposażenie kuchni skompletujesz w jednym miejscu: szybko i wygodnie, oszczędzając do tego pieniądze. Chętnie pomożemy z projektem i budową zaplecza – zachęcamy do kontaktu.