Cena netto:
108,00 zł 144,00 zł 144,00 zł
Cena brutto:
132,84 zł 177,12 zł 177,12 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 115 mm
średnica: 160 mm
pojemność: 2 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Rondel głęboki z satynowanej stali nierdzewnej 2 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opis:

Rondel głęboki o pojemności 2 l, wysokości 11,5 cm, średnicy 16 cm oraz indeksie 2106/160* ze satynowej stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm, niemieckiej firmy Contacto - wiodącego producenta oraz importera wysokiej jakości artykułów gastronomicznych. Naczynie doskonale sprawdzi się w jadłodajniach, hotelach, restauracjach, ale również i w domowej kuchni. Wykonana ze stali nierdzewnej podstawa o grubości 7 mm typu sandwich, z aluminiowym rdzeniem, magazynuje i równomiernie rozprowadza ciepło po powierzchni dna rondla, co zmniejsza prawdopodobieństwo przypalenia dania, a dodatkowo umożliwia wykorzystanie naczynia na każdym rodzaju palnika - także na płycie indukcyjnej. Odpowiedniej długości uchwyt z otworem do zawieszenia zapewnia dobre chłodzenie i bezpieczeństwo podczas użytkowania, a specjalnie wyprofilowane ranty ułatwiają nalewanie.

Nierdzewny, głęboki rondel na indukcję Contacto, o indeksie 2106/160, przystosowany jest do mycia w specjalistycznych zmywarkach przemysłowych oraz do użytku na profesjonalnych kuchniach indukcyjnych dla gastronomii. Produkt zaleca się czyścić detergentami i szczotkami przeznaczonymi do stali szlachetnej. Producent przypomina, aby nigdy nie stawiać pustego naczynia na włączonej płycie grzejnej.
Rondel głęboki z satynowanej stali nierdzewnej 2 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rondel głęboki z satynowanej stali nierdzewnej 2 l | CONTACTO, Seria 2100 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny