Cena netto:
178,11 zł 197,90 zł 197,90 zł
Cena brutto:
219,08 zł 243,42 zł 243,42 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.65 l
materiał: stal nierdzewna
kolor: złoty
kod EAN: 2010000030875

Shaker paryski w kolorze złotym o pojemności 0,65 l | BAREQ, Bar Profesional - Opis:

Shaker paryski w kolorze złotym o pojemności 650 ml to produkt BarEq z linii Bar Profesional. Produkt zarówno dla profesjonalistów jak i pasjonatów dobrych drinków i koktajli. Duża pojemność shakera i unikatowy kolor to pierwsze atuty na jakie powinniśmy zwrócić uwagę. Stal nierdzewna z jakiej wykonany jest shaker sprawdza się idealnie, gdyż nie pochłania zapachów i nie zmienia barwy, dzięki czemu będzie służył przez lata a aromaty przygotowywanych drinków nie będą między sobą się mieszały. Dodatkowo jest odporny na obtłuczenia i wgniecenia, co sprawdzi się na pokazach barmańskich, imprezach i w barach gdzie efektownie przygotowuje się napoje umilając gościom czas. Shaker paryski w kolorze złotym o pojemności 650 ml BPR-02G dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Shaker paryski w kolorze złotym o pojemności 0,65 l | BAREQ, Bar Profesional - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Shaker paryski w kolorze złotym o pojemności 0,65 l | BAREQ, Bar Profesional - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny