Cena netto:
57,89 zł 68,10 zł 68,10 zł
Cena brutto:
71,20 zł 83,76 zł 83,76 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 63 mm
średnica: 250 mm
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
uchwyty: nie
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Sito stalowe do mąki o średnicy 25 cm | TOM-GAST, T-1080-250 - Opis:

Sito stalowe o średnicy 25 cm to niezastąpione narzędzie kuchenne. Służy zarówno do przesiewania cukru, mąki, jak i do odsączania z wody ziół, owoców lub innych produktów, spożywanych na surowo. Sprawdza się również przy przecieraniu konfitur, musów lub budyniów. Bardzo wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, z jakimi ma kontakt, odporne jest na uszkodzenia mechaniczne i zarysowanie, na kwasy, barwniki i inne substancje zawarte w produktach spożywczych oraz na korodowanie i środki czyszczące. Tolerancyjne w szerokim zakresie temperatur i łatwe do utrzymania w czystości. Przystosowane jest do mycia w zmywarkach. To niezbędne wsparcie każdego kucharza w restauracji, cukierni czy kawiarni. Sito stalowe o średnicy 25 cm T-1080-250 dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz wyposażenia stołu. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Sito stalowe do mąki o średnicy 25 cm | TOM-GAST, T-1080-250 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Sito stalowe do mąki o średnicy 25 cm | TOM-GAST, T-1080-250 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny