Cena netto:
201,66 zł 207,90 zł 207,90 zł
Cena brutto:
248,04 zł 255,72 zł 255,72 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 320 mm
średnica: 95 mm
pojemność: 0.95 l
materiał:
  • aluminium
  • tworzywo sztuczne
powierzchnia: satynowa
kolor: biały
cena za: sztukę
powłoka: brak
kod EAN: 8711369588376

Aluminiowy syfon do bitej śmietany 1 l | HENDI, Kitchen Line - Opis:

Syfon do bitej śmietany Kitchen Line, marki Hendi, o indeksie: 588376. Parametry techniczne produktu: średnica: 9,5 cm, wysokość: 32 cm, pojemność: 1 l. Butla wykonana z aluminium, malowana proszkowo w białym kolorze. Głowica wykonana z aluminium w stalowym kolorze. Syfon do bitej śmietany umożliwia przygotowanie bitej śmietany, kremów, sosów, musów w sposób łatwy, wygodny i tani. Jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarni, barów, restauracji, lodziarni, bistro czy punktów z goframi. Przeznaczony do małych i średnich punktów, idealny do dozowania bitej śmietany w obecności klienta. Trzy końcówki z polipropylenu i szczoteczka w zestawie. W syfonie nie należy przygotowywać gorących sosów, nie można myć w zmywarkach.
Aluminiowy syfon do bitej śmietany 1 l | HENDI, Kitchen Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Aluminiowy syfon do bitej śmietany 1 l | HENDI, Kitchen Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny