Cena netto:
66,93 zł 69,00 zł 69,00 zł
Cena brutto:
82,32 zł 84,87 zł 84,87 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 260 mm
pojemność: 0.48 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: jasnoszary
cena za: sztukę
element zastawy: talerz

Szary talerz głęboki 26 cm, porcelana | RAK, Neofusion - Opis:

Szary, głęboki talerz o średnicy 26 cm produkcji wiodącego producenta porcelany - firmy RAK z Emiratów Arabskich to przedstawiciel ekskluzywnej kolekcji Neofusion. Tradycyjny, klasyczny, okrągły kształt w połączeniu z gładką powierzchnią oraz głębokim, matowym, czarnym kolorem sprawiają, że podawane potrawy wysuwają się na pierwszy plan. Szary talerz okrągły Neofusion przeznaczony jest do ekskluzywnych hoteli i restauracji jak również do ceniących się lokali gastronomicznych. Idealny w formie prezentu okolicznościowego. Szary, głęboki talerz Neofusion 260 mm R-NFCLXD26WH-6 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu oraz bufetu w obiektach restauracyjnych oraz hotelowych. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. UWAGA! Zapytaj o gwarancję na obtłuczenia - wiele elementów porcelany RAK posiada gwarancję na wyszczerbienia krawędzi. Dodatkowo każda linia znajduje się w produkcji przez min. 10 lat, co umożliwia stały dobór elementów oraz ich uzupełnienie w razie stłuczeń.
Szary talerz głęboki 26 cm, porcelana | RAK, Neofusion - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szary talerz głęboki 26 cm, porcelana | RAK, Neofusion - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny