Cena netto: 386,00 zł
Cena brutto: 474,78 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
temperatura minimalna: -50 °C
temperatura maksymalna: 125 °C

Sonda do pomiaru powietrza z czujnikiem NTC | TESTO, 6131712 - Opis:

Wytrzymała sonda do pomiaru powietrza znanej i cenionej marki Testo to idealne rozwiązanie dla wszelkich restauracji barów czy nawet hurtowni z żywnością. Produkt o numerze katalogowym 0613 1712 wykonany z najlepszej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal. Produkt posiada wykonanie nierdzewne gwarantujące jego długi czas użytkowania. Sonda gwarantuje bardzo dokładne wyniki pomiarów dzięki czujnikowi temperatury NTC oraz pomiary w zakresie od -50 do +125 stopni Celsjusza. Jego dokładność to: 0,2 stopnia w zakresie (-25 do +80stopni Celsjusza) oraz 0,4 (pozostały zakres). Produkt zapewnia krótki czas reakcji dzięki odsłoniętemu czujnikowi. Sonda idealnie nada się do pomiaru temperatury powietrza oraz znajdzie uznanie w oczach każdego pracownika gastronomii.
Sonda do pomiaru powietrza z czujnikiem NTC | TESTO, 6131712 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Sonda do pomiaru powietrza z czujnikiem NTC | TESTO, 6131712 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny