Cena netto:
97,75 zł 115,00 zł 115,00 zł
Cena brutto:
120,23 zł 141,45 zł 141,45 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 370 mm
szerokość 370 mm
wysokość 220 mm
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet

Torba na 4 pizze o średnicy 35 cm z kodury | FURMIS, ECO-S - Opis:

Torba termoizolacyjna na 4 pizze 35 cm produkcji polskiej firmy Furmis o symbolu katalogowym ECO-S to idealne połączenie wytrzymałości i praktyczności z przyjazną ceną. Wykonana z kodury torba bardzo dobrze trzyma ciepło. Mocno trzymające rzepy gwarantują że pizza nie wypadnie na zakrętach z torby. Torba ta idealnie sprawdzi się w pizzeriach z dowozem, cateringu oraz w firmach zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych. Torba ma wymiary wewnętrzne 36x36x21 cm. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozmiary toreb oraz plecaków z oferty firmy Furmis.
Torba na 4 pizze o średnicy 35 cm z kodury | FURMIS, ECO-S - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Torba na 4 pizze o średnicy 35 cm z kodury | FURMIS, ECO-S - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny