Cena netto:
268,60 zł 316,00 zł 316,00 zł
Cena brutto:
330,38 zł 388,68 zł 388,68 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Torba termoizolacyjna na 14 pizz 35 cm | FURMIS, T14S - Opis:

Torba termoizolacyjna na 14 pizz 35 cm produkcji polskiej firmy Furmis o symbolu katalogowym T14S to idealne połączenie wytrzymałości i praktyczności z przyjazną ceną. Wykonana z nylonu torba jest bardzo odporna na przetarcia, temperaturę i wyposażona w szereg rozwiązań ułatwiających pracę. Jednym z nich jest zastosowanie magnesów zamiast rzep - zapięcie tego typu można odpinać jedną ręką. Ponadto rzep po czasie traci swoje właściwości - ta wada nie dotyczy magnesu. Torba ta idealnie sprawdzi się w pizzeriach z dowozem, cateringu oraz w firmach zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych. Torba ma wymiary wewnętrzne 36x36x66 cm. Torbę można doposażyć w usztywnienie spodu. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozmiary toreb oraz plecaków z oferty firmy Furmis.
Torba termoizolacyjna na 14 pizz 35 cm | FURMIS, T14S - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Torba termoizolacyjna na 14 pizz 35 cm | FURMIS, T14S - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny