Cena netto:
1,57 zł 1,60 zł 1,60 zł
Cena brutto:
1,93 zł 1,97 zł 1,97 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 8 mm
materiał: stal nierdzewna
kształt: okrągły
kolor: inox
cena za: sztukę

Końcówka stalowa okrągła, średnica: 8 mm | STALGAST, 514080 - Opis:

Okrągła końcówka cukiernicza 8 mm ze stali nierdzewnej produkcji firmy Stalgast o numerze 514080 wykonana została ze stali nierdzewnej. Rzecz niezbędna w piekarniach, cukierniach i kuchniach restauracyjnych czy hotelowych. Ułatwia ozdabianie tortów i ciast przy pomocy worków do wyciskania. Końcówkę łatwo jest utrzymać w czystości dzięki jej prostej konstrukcji. Można ją myć w zmywarkach gastronomicznych, jak i ręcznie przy użyciu odpowiednich detergentów.
Końcówka stalowa okrągła, średnica: 8 mm | STALGAST, 514080 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Końcówka stalowa okrągła, średnica: 8 mm | STALGAST, 514080 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny