Cena netto:
172,02 zł 181,09 zł 181,09 zł
Cena brutto:
211,58 zł 222,74 zł 222,74 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 30 mm
pojemność: 0.27 l
materiał: silikon
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet
powłoka: brak

Forma do ciast i deserów TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Opis:

Silikonowa forma do ciast, ciastek i deserów TI Voglio Bene o wymiarach 100x100x30 mm i pojemności 270 ml (wymiary oraz pojemność są podane dla jednej sztuki wyrobu końcowego), z serii CurveFlex, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Forma umożliwia stworzenie 7szt. ciastek, deserów w kształcie serca na poduszce dając designerski efekt. Niestandardowy kształt formy świetnie sprawdzi się podczas kinderbali, na bankietach lub wystawnych przyjęciach. Idealne na różne okazje – walentynki, śluby, dzień kobiet oraz rocznice. Doskonałe dla cukierni, kawiarni, lokali gastronomicznych, firm cateringowych oraz dla domu. Zestaw zawiera 7 form umożliwiających stworzenie poduszek oraz jedną formę umożliwiającą stworzenie 7szt. serduszek. Produkt forma do ciast i deserów 25.987.87.0065 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i świetnie nadaje się do użycia w piekarniku, mikrofalówkach, lodówkach, zamrażarkach czy zmywarkach. Wykonanie z silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.
Forma do ciast i deserów TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Forma do ciast i deserów TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny