Nowość Promocja

Zestaw do tarty - 200x200 mm, rant + forma silikonowa | SILIKOMART, Kit Tarte Liberty

20.398.13.0065


  • 120,25 zł z VAT 97,77 zł bez VAT 116,64 zł z VAT 94,85 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 5 szt. lub więcej

Informacje

długość 200 mm
szerokość 200 mm
ilość pól 1 szt.
materiał: tworzywo sztuczne, silikon
pojemność 0.56 l

Zestaw do tarty - 200x200 mm, rant + forma silikonowa | SILIKOMART, Kit Tarte Liberty - Opis

Zestaw form do tart Kit Tarte Liberty 20.398.13.0065 to produkt innowacyjnej, włoskiej firmy Silikomart, który powstał z myślą o klientach indywidualnych, jak i profesjonalnych. Zestaw idealnie sprawdzi się do tworzenia tart o precyzyjnym kształcie i wysokiej jakości wykonania, które zachwycą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Zestaw składa się z dwóch elementów: kwadratowego pierścienia 200×200×20 mm wykonanego z nieodkształcalnego, kompozytowego materiału termoplastycznego, który nadaje się do stosowania w piecach oraz silikonowej formy o wymiarach 180×180×20 mm umożliwiającej wykonanie topu w kształcie nieregularnie popękanego kwadratu i nałożenie go na kruche ciasto. Zestaw form do tart 20.398.13.0065 umożliwia stworzenie tarty o wymiarach 200×200×40 mm. Produkt jest ergonomiczny i łatwy w czyszczeniu, co znacznie ułatwia pracę. Ring jest nieprzywierający, nierdzewny o wysokiej stabilności termicznej.

Zestaw do tarty - 200x200 mm, rant + forma silikonowa | SILIKOMART, Kit Tarte Liberty - Opinie klientów

Zestaw do tarty - 200x200 mm, rant + forma silikonowa | SILIKOMART, Kit Tarte Liberty - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw do tarty - 200x200 mm, rant + forma silikonowa | SILIKOMART, Kit Tarte Liberty - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się