Zestaw form do deserów - 12x 30 ml, 78x22x22 mm + wycinarka | SILIKOMART, Cylindre 30

36.288.87.0065


  • 91,06 zł z VAT 74,03 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 78 mm
szerokość 22 mm
wysokość 78 mm
materiał: tworzywo sztuczne, silikon
wymiary ciastka: 78x22x78 mm

Zestaw form do deserów - 12x 30 ml, 78x22x22 mm + wycinarka | SILIKOMART, Cylindre 30 - Opis

Zestaw form do deserów Cylindre 30 produkcji włoskiej firmy Silikomart powstał we współpracy z wybitnym cukiernikiem Francois Daubinet, który dzieli się swoją wiedzą i profesjonalizmem, stwarzając wyjątkowy produkt, który zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta. Produkt został wykonany z najwyższej jakości tworzywa, które zapewnia jego długotrwałość i ergonomiczność. Zestaw form do deserów Cylindre 36.288.87.0065 składa się z trzech elementów: formy posiadającej 12 wnęk po 30 ml, która tworzy eleganckie i ponadczasowe wyroby o olśniewającym efekcie 3D, dwunastu tacek idealnych do końcowej prezentacji gotowego deseru oraz funkcjonalnego wykrojnika z tworzywa sztucznego, który pozwala na stworzenie oryginalnych insertów i spodów. Z odrobiną fantazji oraz kreatywności powstaną wyjątkowe desery, które sprawdzą się na bankietach, przyjęciach, jak również domowych stołach amatorów słodkich wypieków.

Zestaw form do deserów - 12x 30 ml, 78x22x22 mm + wycinarka | SILIKOMART, Cylindre 30 - Opinie klientów

Zestaw form do deserów - 12x 30 ml, 78x22x22 mm + wycinarka | SILIKOMART, Cylindre 30 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw form do deserów - 12x 30 ml, 78x22x22 mm + wycinarka | SILIKOMART, Cylindre 30 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Zestaw form do deserów - 12x 30 ml, 78x22x22 mm + wycinarka | SILIKOMART, Cylindre 30

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.