Cena netto:
28,62 zł 31,80 zł 31,80 zł
Cena brutto:
35,20 zł 39,11 zł 39,11 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 370 mm
materiał: PVC

Cooler – torba na butelkę 28x37 cm | BAREQ, FF-902 - Opis:

Cooler PVC na butelkę wina lub szampana BarEq wykonany z przezroczystego tworzywa PVC, o wysokości 28 / 37 cm. Posiada dwa uchwyty ułatwiające przenoszenie alkoholu. Wypełniona lodem sprawdzi się podczas serwowania butelki z alkoholem utrzymując niższą temperaturę trunku przez długi czas. Sprawdzi się w cateringu, hotelach, restauracjach a także w domach. Jest również świetnym pomysłem na prezent. Cooler BPR-36030 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Cooler – torba na butelkę 28x37 cm | BAREQ, FF-902 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Cooler – torba na butelkę 28x37 cm | BAREQ, FF-902 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny