Cena netto: 22567,50 zł
Cena brutto: 27758,03 zł
Dostępność: 3 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 812 mm
szerokość 574 mm
wysokość 567 mm
pojemność: 14 l
moc całkowita: 3.5 kW
napięcie: 230 V
waga: 75 kg
materiał:
  • stal nierdzewna
  • miedź
kolor: czarny
wyświetlacz: tak

Ekspres do kawy, kolbowy, dwugrupowy, 812x574x567 mm, 14 litrów, 3,5 kW, 230 V | BFC, LIRA DEEP BLACK Electronic - Opis:

Ekspres do kawy, kolbowy, dwugrupowy, LIRA BLACK BEEP, 14 litrów - sterowanie elektroniczne - wolumetryczne produkcji włoskiej firmy BFC. Wyróżnikiem ekspresów marki BFC jest niezwykła dbałość o detale oraz niepowtarzalny design. Tworzenie ekspresów BFC opiera się na przemyślanych rozwiązaniach biorących pod uwagę potrzebę klienta oraz na ręcznym wykonaniu i łączeniu elementów urządzenia.

Ekspres do kawy LIRA BLACK DEEP Electronic Model to urządzenie wysokiej klasy służące do przygotowywania kawy espresso i cappuccino. Dedykowany do użycia w kawiarniach i restauracjach. Mechanizm kontroli temperatury pozwala wydobyć maksimum aromatu z ziaren kawy. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca ze światowej klasy projektantami pozwoliły stworzyć linie, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wyświetlacz z dotykowymi przyciskami. Bojler miedziany na wodę o pojemności 14 litrów z obiegiem termostatycznym pozwala na szybkie podgrzanie wody do odpowiedniej temperatury. Możliwe jest dobranie odpowiedniej wysokości grup (8 cm, 10 cm lub 13 cm). Wysokie grupy ułatwiają dozowanie napojów do szklanek, znacznie przyspieszając przygotowywanie kawy na wynos. Kolor czarny.

Wyposażenie dodatkowe (na życzenie klienta za dodatkową opłatą):
• system osobnej kontroli temperatury;
• elektryczny podgrzewacz do filiżanek.

Ekspresy do kawy LIRA DEEP BLACK produkowane są w wersjach na 2 i 3 grupy. Oferujemy również serwis urządzenia. Zapraszamy do kontaktu osobistego w celu doboru najodpowiedniejszego modelu oraz wyposażenia urządzenia.
Ekspres do kawy, kolbowy, dwugrupowy, 812x574x567 mm, 14 litrów, 3,5 kW, 230 V | BFC, LIRA DEEP BLACK Electronic - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Ekspres do kawy, kolbowy, dwugrupowy, 812x574x567 mm, 14 litrów, 3,5 kW, 230 V | BFC, LIRA DEEP BLACK Electronic - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny