Cena netto:
40,09 zł 42,20 zł 42,20 zł
Cena brutto:
49,31 zł 51,91 zł 51,91 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 21 mm
ilość pól: 8 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 65 mm

Formy na ciasta i desery SF011 MEDIUM SAVARIN | SILIKOMART, Round - Opis:

Silikonowa forma na ciastka i desery SF011 MEDIUM SAVARIN produkcji SILIKOMART. Za pomocą formy można wyprodukować 8 szt. produktów o okrągłych kształtach z oczkiem w środku i wymiarach: 65x21 mm oraz pojemności 50 ml. Cała forma ma wysokość 11 mm oraz pojemność 400 ml. Oryginalny okrągły kształt z zagłębieniem w środku daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych deserów i ciast o designerskim wyglądzie. Produkt doskonale sprawdzi się na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych, a także w domu. Doskonałe dla lokali gastronomicznych, cukierni, kawiarni, firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i piekarnikach. Produkt forma na ciastka i desery 30.011.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.
Formy na ciasta i desery SF011 MEDIUM SAVARIN | SILIKOMART, Round - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Formy na ciasta i desery SF011 MEDIUM SAVARIN | SILIKOMART, Round - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny