Cena netto:
22,68 zł 23,85 zł 23,85 zł
Cena brutto:
27,90 zł 29,34 zł 29,34 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 260 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029859023192

Szablon do dekoracji wypieków Auguri - MASK22 | MARTELLATO, PLASTIC STENCIL - Opis:

Szablon do dekoracji wypieków MASK22 to produkt włoskiej firmy Martellato stworzony z myślą o cukierniach, punktach gastronomicznych oraz domowych kuchniach amatorów słodkich wypieków. Szablon został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego bezpiecznego do pracy z żywnością. Szablon do dekorowania MASK22 o średnicy 260 mm przedstawia napis “Auguri”, który nada wyjątkowego charakteru każdemu wyrobowi. Szablon idealnie sprawdzi się przy dekorowaniu cukrem pudrem, posypkami czy pudrami. Artykuł posiada uchwyt ułatwiający trzymanie produktu podczas posypywania.
Szablon do dekoracji wypieków Auguri - MASK22 | MARTELLATO, PLASTIC STENCIL - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szablon do dekoracji wypieków Auguri - MASK22 | MARTELLATO, PLASTIC STENCIL - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny