Cena netto:
22,68 zł 23,85 zł 23,85 zł
Cena brutto:
27,90 zł 29,34 zł 29,34 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 260 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029859022775

Szablon do dekoracji wypieków Cioccolato - MASK12 | MARTELLATO, PLASTIC STENCIL - Opis:

Szablon do dekoracji wypieków MASK12 to produkt włoskiej firmy Martellato stworzony z myślą o cukierniach, punktach gastronomicznych oraz domowych kuchniach amatorów słodkich wypieków. Szablon został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego bezpiecznego do pracy z żywnością. Szablon do dekorowania MASK12 o średnicy 260 mm przedstawia napis “ Cioccolato”, który nada wyjątkowego charakteru każdemu wyrobowi. Szablon idealnie sprawdzi się przy dekorowaniu cukrem pudrem, posypkami czy pudrami. Artykuł posiada uchwyt ułatwiający trzymanie produktu podczas posypywania.
Szablon do dekoracji wypieków Cioccolato - MASK12 | MARTELLATO, PLASTIC STENCIL - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szablon do dekoracji wypieków Cioccolato - MASK12 | MARTELLATO, PLASTIC STENCIL - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny