Cena netto:
14,04 zł 14,76 zł 14,76 zł
Cena brutto:
17,27 zł 18,15 zł 18,15 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: stal nierdzewna
kod EAN: 8051085119097

Tylka cukiernicza kwiat - small | SILIKOMART, Punte Open Flower - Opis:

Tylka cukiernicza Open Flower Tube w małym rozmiarze to produkt innowacyjnej, włoskiej firmy Silikomart, do którego produkcji użyto najlepszej jakości stali nierdzewnej. Artykuł nada się do tworzenia dekoracji zarówno z mas cukrowych, kremów bądź innych surowców cukierniczych. Końcówka cukiernicza 43.346.99.00001 nada wyrobom niepowtarzalny kształt kwiatka, a przy odpowiednim czyszczeniu będzie zdalna do użytku przez lata. Polecana dla profesjonalnych punktów cukierniczych, jak i domowych amatorów wypieków. Możliwe jest zakupienie tylki osobno lub w zestawie.
Tylka cukiernicza kwiat - small | SILIKOMART, Punte Open Flower - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Tylka cukiernicza kwiat - small | SILIKOMART, Punte Open Flower - Pliki do pobrania:
Katalog Silikomart 2018 (Katalog-Silikomart-2018-34767.pdf)
Tylka cukiernicza kwiat - small | SILIKOMART, Punte Open Flower - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny